Siteye Destek Ol

Ülkemizde blog yazarlığı diğer her konuda olduğu gibi gelişmiş ülkelerle karşılaştırıldığında oldukça geriden takip ettiğimiz bir alandır. Genel felsefesi gönüllülük esasına dayanan bu sistemleri tanıtmak sitemizin ana amacıdır.

WP Sitesi de başlangıç olarak tamamen gönüllülük esasıyla hazırlanmakta olan bir Blog sitesi olup yapacağınız küçük veya büyük destekler bizleri çok memnun edecektir. Her ne kadar kültürümüzde bu gibi online çalışmaları destekleme özelliklerimiz olmasa da bu sayfayı okuduğunuza göre siz bunun bilincinde bir web kullanıcısı olduğunuzu kanıtlamış durumdasınız.

Siteye Destek Ol sayfası da sizlere desteklerin ne şekilde yapılabileceği hakkında fikir vermek amacıyla hazırlandı.

Nasıl destek olabilirsiniz?

  • Yazılarımın sonunda bulunan yorum kısmından yazı hakkında veya yazıyla alakalı konuda yaşadığınız sıkıntı hakkında görüşlerinizi bildirerek, beğendiğiniz yazılara yalnızca bir Teşekkür ederek,
  • Yine yazılarımın sonunda bulunan sosyal platform ikonları (FaceBook, Twitter vb) tıklayıp yazılarımı paylaşarak, yazıların sevdiğiniz insanlara ulaşmasını sağlayarak,
  • Blog sitelerinize bu sayfayla ilgili link vererek,
  • Siteyi sık kullanılanlara ekleyip arada bir yeni yazılarımı okuyarak,
  • Ürün veya hizmetlerinizi tanıtım amaçlı yazılarınız için sitemizi tercih ederek,
  • Yayınlanmasını istediğiniz reklamlarınızı sitemiz üzerinden yayınlayarak,
  • Hazırladığınız blog siteleri için profesyonel bir bakışa veya desteğe ihtiyaç duyduğunuzda iletişime geçerek destek olabilirsiniz.

Reklam, yazı ve profesyonel hizmet desteği için site iletişim sayfasından bize yazabilirsiniz. Sizlere en kısa süre içerisinde dönüş yapılacaktır.

Vereceğiniz destekler için şimdiden teşekkür eder iyi bloglamalar dilerim…

Mehmet HAKAN
WP Sitesi Yöneticisi