Ücretsiz WordPress Kurulumu

WordPress kurulumu sadece basit bir kurulumdan ibaret değildir. Ayrıca yapılması gereken bazı ayarlar ve kurulması gereken zorunlu eklentiler, alınması gereken güvenlik tedbirleri vs. vardır. Bu hizmeti yazılarına konsantre olmak isteyen, sitesinin temel ayarlamaları ile uğraşmak istemeyen kullanıcılarımız için başlattık. Amacımız sizlere hizmet vermek.

Sistem basit bir şekilde işleyecek. WPsitesi’nin de kullandığı FastComet sitesine aşağıda bulunan linki tıklayarak gidecek ve orada bulunan çok çeşitli sunucu paketlerinden birini ücretsiz domain yani alan adı ile satın alacaksınız. Daha sonra aşağıda bulunan iletişim formunu kullanarak bizden hizmet talebinde bulunacaksınız.

“Bu işlem sonucunda sizin kazancınız ne?” gibi bir soru mutlaka aklınıza gelecektir. FastComet ile olan iş birlikteliği ve hizmet satın alınmasını sağladığımız için destek alıyoruz. Bu sebepten siz bize hiçbir ödeme yapmadan ücretsiz kurulum ve destek veriyoruz. Biz de verilen destekler sayesinde sitemizi yayında tutuyoruz.

Ücretsiz WordPress Kurulumu

FastComet güvenilir bir firma olup, bugüne kadar onlarca site kurulumu yapıldı, bir sorunla karşılaşılmadı. WordPress için genel olarak 3 adet paketleri bulunuyor. İçeriklerini inceleyip dilediğiniz paketle başlayabilirsiniz. Daha sonra paket yetersiz gelirse yükseltme yapabiliyorsunuz. Satın almadan önce aklınıza takılan soruları iletişim formunu kullanarak sorabilirsiniz.

Size verilecek hizmetler:

 • Türkçe WordPress Kurulumu
 • Ücretsiz Tema Kurulumu
 • Zorunlu ve olması gereken eklentilerin kurulumu
 • Güvenlik için yapılması gereken ayarların düzenlenmesi
 • Site hızı için ayarlamalar yapılması
 • Temel SEO ayarlarının yapılması
 • Kurulum sonrası E-posta ile 1 hafta destek

Ücretsiz alan adı ile beraber hosting paketlerini incelemek ve satın almak için FastComet sitesini ziyaret ediniz. Satın aldıktan sonra aşağıda bulunan formu doldurarak gönderiniz. Siteniz en geç 3 gün içerisinde hazırlanarak sizlere teslim edilecektir.

  Kurulum Talep Formu

  Önemli Not: Sitemiz üzerinden verilen linkler tıklanarak satın alınma gerçekleştirilmeli. Yapılacak sorgulama ile teyit sağlandığında ücretsiz hizmet verilecektir.