Okullar için wordpress teması

0
1357

Themeforest içerisinde en çok indirlen ve benimde sizlere tavsiye edebileceğim bir tema. Okullar için wordpress teması dedim çünkü birçok okul için dizayn edilebilir ilkokul, ortaokul veya lise. Hatta özel eğitim veren okullar için de ideal.

Temanın adı Baby Kids – Education Primary School For Children ve demosu genelde ilköğretim okullarına hitap ediyor. Yapılacak düzenlemeyle dilediğiniz okul için kullanabilirsiniz.

okul-temasi-gorunum

Yükledikten sonra kendine özel bir tema düzenleme ve ayarlama sayfası mevcut. ThemeForest üzerinden otomatik olarak güncellenebiliyor.

Renk yönünden sınırsız bir renklendirme olanağı sunuyor.

okul-temasi-sinirsiz-renk-secenegi

İçerisinde görsel yazılarınızı hazırlayabileceğiniz Visual Composer (33 $), ana sayfaya şık bir slayt eklemenize yarayacak Revolution Slider (18 $), ders planlama eklentisi Time Table for WordPress (18 $) ve satış yapabileceğiniz WooCommerce yüklü geliyor. Yani içerisinde 67 $ değerinde eklenti bulunuyor.

Tema görünüm için bir çok dil seçeneğini barındırıyor ve ayrıca başka dillere çevirebilme şansınız da .po ve .mo dosyaları barındırdığından mümkün.

Tema çok fazla kişi tarafından kullanılmakta ve ayrıca kapsamlı bir doküman sayfası ile videolu anlatım sayfaları da var. Forum kısmından direkt olarak tema yapımcılarına ulaşıp yardım talep etmeniz de mümkün.

Tema responsive yani yeni nesil sayfa gösterim şekline uygun, cep telefonu, tablet veya bilgisayardan sayfalarınızın gösterilmesinde sizin uğraşmanızı gerektirecek bir durum yok. Kendi özelliği sayesinde tüm platformlarda siteniz şık bir görünüme sahip olacak.

Demo görünümüne buradan ulaşabilirsiniz. Türkçeye çeviri için yardıma ihtiyacınız olursa iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Tema 48 $ satış fiyatına sahip ve satın almak isterseniz buradan sayfaya ulaşabilirsiniz.

İyi bloglamalar…

Paylaşmak önemsemektir!