Template Monster’dan hazır web sitesi tasarımı

0
357

Responsive web sitesi şablonları kendisi sıvı genişliği ve olası ekran çözünürlüğüne hitap uyandırabilir, web sitesi sahipleri hemde geliştiriciler öngörü olarak uygun görüyorlar. Bu her Responsive şablon sorunsuzca insanlar bu şablona dayalı olarak web sitesine girerek kullanabileceğiniz farklı medya formlarını ve cihazlara hizmet vereceği anlamına gelir.

TemplateMonster her ortam için Responsive web tasarım şablonları üretir. Böylece, bunları doğru görüntülemek için kullanılan ortama göre, şablonlar çok yönlü hale gelmektedir ve kolayca tarayıcı genişliğine adapte olur. Ekran küçültülerek Responsive şablonların yazı tipi boyutları, navigasyon menüsü, sütunlar, metin blokları ve görüntüleri bu ölçek ile kendi konumunda değişerek kullanılır. Responsive tasarımlarının eylemlerini görebilmek için, şablonları canlı olarak görüntüleyerek tarayıcı penceresinin genişliği ile oynayarak test edebilirsiniz.

Ücretsiz Bootstrap test edebilirsiniz, size verilen ürün türünü şablon paketi içerisinde görebilirsiniz. Eğer ürün performansından hoşlandıysanız, mevcut Premium şablonları için TemplateMonster mağazasına bakabilirsiniz.

Eğer RWD hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız tahta üzerinde Responsive Web Tasarım etkinleştirme kılavuzuna göz atın. Siz tüm önemli bilgileri, bazı araçları, eklentileri ve yararlı öğreticiler ile birlikte, makale, ücretsiz PDF kitabı, Google önerileri ile yedeklenmiş olarak bulacaksınız.

TemplateMonster’ın Responsive Web Şablonları

Duyarlı tasarımlarımızın medya sorguları uygulaması ile birlikte kilit noktası esnek görüntülerinin ve spesifik adaptif ızgara çeşidi olmasıdır. Site içinde barındırdıkları içeriklere font boyutları, ayarlayan ve pozisyon değiştiren görüntüler, navigasyon menüsü, sütunlar, formlar ve daha küçük ekran boyutları için kusursuzca küçülsün diye sıkça birbirinin üzerine dikey bir şekilde istiflenip bir sütun hale gelen özellikli içerik blokları dahildir.

Bu duyarlı tasarımlar ile projeniz hızlıca gerçekleşir ve web siteniz yepyeni akıcı bir tasarıma geçiş yapar. Mevcut duyarlı web şablonlarından seçin ve sitenizin ziyaretçilerinin çözünürlüklerine en uygun şekilde görüntülenen web sitesine sahip olun. Ayrıca eylemde görmek için şablonları farklı pencere boyutlarında ve farklı cihazlarda görüntüleyebilirsiniz. Bir sonraki kişisel veya iş e-posta kampanyası için e-posta şablonları arıyorsanız, Duyarlı E-posta Bülten Şablonları grubu ile daha yakından ilgilenin. En son ürünleri bulmak için ayrıca İnanılmaz Duyarlı Eposta Bülten Şablonları koleksiyonunu gözden geçirebilirsiniz. Sayfaya gitmek için burayı tıklayın.

Responsive Web Tasarım Nedir ve Responsive Web Tasarım Nasıl Yapılır

Eğer duyarlı web tasarımı konseptiyle uğraşıyorsanız , olayın farklı ekran çözünürlüklerini uygun hale getirmek için web sitesi layoutlarını adapte etmek olduğunu anlamalısınız .Mükemmel piksel , standart sabit genişlikli web sitesi inşa etmek artkı yeter değil. Bugünün gereksinimlerini karşılamak için web siteniz farklı tarayıcı genişliklerine uygun hale getirmek için sorunsuz bir şekilde ayarlayan esnek layoutlara sahip olmak zorundadır.

Bu nasıl mümkün olur ? Aslında bu siteye hangi cihazdan girildiğini tespit eden ve ekran çözünürlüğünü test edip ona uygun layoutu gösteren CSS medya sorguları ile gerçek oldu . Size sağladığı, tüm boyuttaki tarayıcılar için uygunlukta bir tasarım olanağıdır. Tasarım meraklısı olmak tek başına yetmiyor genellikle duyarlı web sitesi oluşturmak için. Duyarlı CSS frameworks ‘un mantığını anlamanız ve akıcı ızgaraları ve esnek görüntüleri web sitesi yapısına nasıl uyugulayacağınızı bilmeniz gerekir.

TemplateMonster duyarlı web tasarımını kolaylıkla oluşturmanızda yardımcı olur. Akıllı telefonlar, tabletler, netbooklar, laptoplar, ve masaüstü monitörlerini içeren farklı medya formatlarına hizmet verebilen akıcı layoutlar ile duyarlı web şablonları öneririz. Farklı türdeki ekran çözünürlükleri için bir kaç web sitesi oluşturmanız gerekmez, bunun yerine zaten çoklu layout versiyonlarına sahip olan bu duyarlı şablonlardan birini kullanabilirsiniz. Beğendiğiniz şablonu seçtiğiniz zaman canlı demoda tarayıcınıza göre ayarlar ve duyarlı tasarımın konseptinin nasıl çalıştığına şahit olursunuz.

Paylaşmak önemsemektir!