WordPress gezgin blog tema önerisi

0
1154

WordPress gezgin blog tema önerisi yazısı ile haziran ayı itibariyle öne çıkan ve incelediğim birkaç tema hakkında bilgi vermek isterim. Gezmeyi seven ve bunları paylaşmak isteyenler için gözüme hoş görünen temalardır. Umarım sizler de beğenirsiniz.

The Navigator

Google harita desteği ile gezip gördüğünüz yerlerin haritada işaretlenmesiyle güzel görünümlü bir blog sitesi. Retina görünüm, tarayıcı ve kullanıcının bağlantılarına duyarlı tema, çoklu dil desteği ve kendisine özel tema ayar eklentisi ile öne çıkan bir tasarım.

[vc_button title=”Demo” target=”_self” color=”default” size=”size_small” href=”http://themeforest.net/item/the-navigator-premium-wp-location-guide-blog/full_screen_preview/397351?ref=mehmethakan”][vc_button title=”Satın Al” target=”_self” color=”default” size=”size_small” href=”http://themeforest.net/item/the-navigator-premium-wp-location-guide-blog/397351?ref=mehmethakan”]Fiyatı : $ 55

Midway

Belki de işinizi biraz büyütüp turlar da düzenliyorsanız size göre bir tema. Online rezervasyon, yine kullanıcı bağlantı şekline duyarlı, eklentileriyle birlikte iyi bir blog sitesi görünümünde. Daha çok iyi bir gezgin olup sayfasını yüzlerce yer ile doldurduktan sonra haliyle bu işi biraz da nakite çevirmek için bir başlangıç teması olabilecek düzeyde. Arka planda değişik fonlar kullanarak şık bir site hazırlayabilirsiniz.

[vc_button title=”Demo” target=”_self” color=”default” size=”size_small” href=”http://themeforest.net/item/midway-responsive-travel-wp-theme/full_screen_preview/3559006?ref=mehmethakan”][vc_button title=”Satın Al” target=”_self” color=”default” size=”size_small” href=”http://themeforest.net/item/midway-responsive-travel-wp-theme/3559006?ref=mehmethakan”]Fiyatı : $ 45

World Traveler WordPress

Kişisel gezi blog sitesi olarak beğendiğim bir tasarım, sade ve kullanımı basit. Fiyat olarak ta uygun bir tema.

[vc_button title=”Demo” target=”_self” color=”default” size=”size_small” href=”http://themeforest.net/item/world-traveler-wordpress/full_screen_preview/111635?ref=mehmethakan”][vc_button title=”Satın Al” target=”_self” color=”default” size=”size_small” href=”http://themeforest.net/item/world-traveler-wordpress/111635?ref=mehmethakan”]Fiyatı : $ 35

Bracers Personal

Sadece gezgin blog sitesi olarak değil ayndı zamanda kişisel blog sitesi olarak ta kullanılabilecek, tarayıcı ve kullanıcı duyarlı bir tema daha. Görünüm sade, tema ayarları için özel ayar sayfası mevcut.

[vc_button title=”Demo” target=”_self” color=”default” size=”size_small” href=”http://themeforest.net/item/bracers-personal-minimal-blog-wordpress-theme/full_screen_preview/5397899?ref=mehmethakan”][vc_button title=”Satın Al” target=”_self” color=”default” size=”size_small” href=”http://themeforest.net/item/bracers-personal-minimal-blog-wordpress-theme/5397899?ref=mehmethakan”]Fiyatı : $ 35

 

Temaların kurulumu, Türkçeleştirilmesi vb. karşılaşacağınız sorunlarla ilgili aldığınız temaların forum sayfaları bulunmaktadır. Aklınıza gelebilecek tüm soru ve problemler için sitemizden de destek talep edebilirsiniz.

Umarım sizlerde beğenmişsinizdir temaları. Tema satışı yapan birçok site bulunmakta ancak burada verilen temalar güvenilir bir site olan Themeforest tarafından sağlanmaktadır. Satın alınan temaların güncellemeleri çıktığında kayıtlı e-mail adresinize bilgilendirme maili gelmekte ve ücretsiz olarak güncelleme yapılabilmektedir.

Bilgiyi paylaşın, çünkü paylaşıldıkça çoğalacaktır, iyi bloglamalar…

 

Paylaşmak önemsemektir!