WordPress için haber portalı ve magazin teması

10
1043

Zaman zaman bulduğum güzel temaları sizlerle paylaşıyorum. Bu yazımda da WordPress için haber portalı ve magazin teması paylaşacağım. Tema ücretli ve güvenilir bir tema satış sitesi olan Themeforest sitesinde bulunmaktadır.

Herald – News Portal & Magazine

herald-tema-genel-gorunum

Demo sayfasını ziyaret ettiğinizde göreceksiniz, tema moda, teknoloji, haber vb şekilde birçok hazır sayfa yapılarıyla geliyor. Yükledikten sonra dilediğiniz bir şablonu kendi oluşturacağınız blog için seçip yazılarınıza hemen başlayabilirsiniz.

herald-tema-gorunum-secenekleri

Tema yapımcılarının iddiası, temayı hız için tasarladıklarını yani önemli yönünün hızlı bir tema olduğunu söylüyorlar. Yazılarımda yada başka yerlerde okumuş olabilirsiniz, site hızını etkileyen birçok faktör bulunur ancak kullandığınız tema da hız için bir etkendir ve bunu vurgulamaları bile bu konuda çaba harcadıklarının bir göstergesi.

herald-tema-hizi

500’den fazla sayfa dizaynı bulunmakta. Hazır sistem, dilediğiniz gösterim şeklini seçip sayfa ve yazılarınızı kolaylıkla değişik şablonlarda gösterebiliyorsunuz.

herald-tema-sayfa-secenekleri

Sitelerimizin en can alıcı kısımlarından biri sanırım sizlerde hak verirsiniz ki header yani üst kısmıdır, logo ve ana menünün bulunduğu alan. Bunu da düşünmüşler ve değişik şablonları kullanıcıya sunmuşlar. Bunlardan dilediğinizi seçerek sitenize uygun bir üst kısım dizayn edebilirsiniz.

herald-tema-baslik-secenekleri

Bunların yanında temada diğer öne çıkan özelliklerden bir diğeri yüklediğiniz fotoğraf ve resimlerin otomatik olarak farklı boyutlara dönüştürülmesi, böylece kullanılan alana göre şekil alması.

Eğer sitenize reklam eklemek isterseniz bunun için dilediğiniz birçok alana ekleme yapmanız amacıyla alanlar oluşturulmuş. Sizin yapmanız gereken alan seçip bu alana reklam kodunu yapıştırmanız, gerisini tema hallediyor.

Tema ayrıca Woocommerce, Bbpress gibi e-ticaret ve forum uygulamaları için de hazır geliyor. Yazılarınızın içerisinde ürün veya hizmet yorumları yapabilmeniz için hazır Review yani eleştiri özelliği de eklenmiş.

Bu yazdıklarım öne çıkan belli başlı özellikleri, tema tanıtım sayfasını ziyaret ettiğinizde onlarca diğer bazı özelliklere sahip olduğunu da göreceksiniz.

Demo Sayfası Satın Al (59 $)

Beğendiğinizi umuyorum, iyi bloglamalar…

Paylaşmak önemsemektir!

10
Kimler Neler Demiş?

avatar
500
5 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
TarıkMehmet HAKANtarık Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
tarık
Ziyaretçi
tarık

hocam bende newspaper 8 temasını aldım ama mobilden girdiğimizde oluşan görüntü hoşuma gitmedi benim, herald magazine temasına mobilden girince çok şık ve güzel bir görüntü oluyor ama newspaper da olmuyor acaba bu newspaper temasının arka plan rengini nerden değiştirebiliriz birde mobildeki görüntüyü biraz daraltmak istiyorum site biraz daha dar görünsün kenarlarda arka plan rengi biraz daha geniş olarak görünsün istiyorum çok daha güzel bir görüntü olur.. nasıl yapabilir varmı bilginiz

Tarık
Ziyaretçi
Tarık

Newspapaer mı newspapar 7 mi? İkiside farklıymış galiba bir mythemeshop un biri themeforest te satılan tagdiv ekibinin galiba

Tarık
Ziyaretçi
Tarık

Hocam peki portal genel içerik türğ bir site için herald magazine temasımı yoksa newspaper 7 temasımı hangisini tavsiye edersiniz çok araştırdım ikisi arasında kaldım en son

tarık
Ziyaretçi
tarık

çok teşekkür ederim, peki başka bir tema tavsiyeniz olur mu? genel amaçlı bir site için..

tarık
Ziyaretçi
tarık

hocam bayağı olmuş gerçi paylaşım ama, bende bir site kurmak istiyorum genel amaçlı olacak teknoloji, magazin, nasıl yapılır vs. bu herald magazine teması bu işe yararmı ve türkçe dil desteği varmı veya başka bir tema tavsiyeniz olurmu cevap verebilirseniz çok memnun olurum.