WordPress için haber portalı ve magazin teması

12
1345

Zaman zaman bulduğum güzel temaları sizlerle paylaşıyorum. Bu yazımda da WordPress için haber portalı ve magazin teması paylaşacağım. Tema ücretli ve güvenilir bir tema satış sitesi olan Themeforest sitesinde bulunmaktadır.

Herald – News Portal & Magazine

herald-tema-genel-gorunum

Demo sayfasını ziyaret ettiğinizde göreceksiniz, tema moda, teknoloji, haber vb şekilde birçok hazır sayfa yapılarıyla geliyor. Yükledikten sonra dilediğiniz bir şablonu kendi oluşturacağınız blog için seçip yazılarınıza hemen başlayabilirsiniz.

herald-tema-gorunum-secenekleri

Tema yapımcılarının iddiası, temayı hız için tasarladıklarını yani önemli yönünün hızlı bir tema olduğunu söylüyorlar. Yazılarımda yada başka yerlerde okumuş olabilirsiniz, site hızını etkileyen birçok faktör bulunur ancak kullandığınız tema da hız için bir etkendir ve bunu vurgulamaları bile bu konuda çaba harcadıklarının bir göstergesi.

herald-tema-hizi

500’den fazla sayfa dizaynı bulunmakta. Hazır sistem, dilediğiniz gösterim şeklini seçip sayfa ve yazılarınızı kolaylıkla değişik şablonlarda gösterebiliyorsunuz.

herald-tema-sayfa-secenekleri

Sitelerimizin en can alıcı kısımlarından biri sanırım sizlerde hak verirsiniz ki header yani üst kısmıdır, logo ve ana menünün bulunduğu alan. Bunu da düşünmüşler ve değişik şablonları kullanıcıya sunmuşlar. Bunlardan dilediğinizi seçerek sitenize uygun bir üst kısım dizayn edebilirsiniz.

herald-tema-baslik-secenekleri

Bunların yanında temada diğer öne çıkan özelliklerden bir diğeri yüklediğiniz fotoğraf ve resimlerin otomatik olarak farklı boyutlara dönüştürülmesi, böylece kullanılan alana göre şekil alması.

Eğer sitenize reklam eklemek isterseniz bunun için dilediğiniz birçok alana ekleme yapmanız amacıyla alanlar oluşturulmuş. Sizin yapmanız gereken alan seçip bu alana reklam kodunu yapıştırmanız, gerisini tema hallediyor.

Tema ayrıca Woocommerce, Bbpress gibi e-ticaret ve forum uygulamaları için de hazır geliyor. Yazılarınızın içerisinde ürün veya hizmet yorumları yapabilmeniz için hazır Review yani eleştiri özelliği de eklenmiş.

Bu yazdıklarım öne çıkan belli başlı özellikleri, tema tanıtım sayfasını ziyaret ettiğinizde onlarca diğer bazı özelliklere sahip olduğunu da göreceksiniz.

Demo Sayfası Satın Al (59 $)

Beğendiğinizi umuyorum, iyi bloglamalar…

Paylaşmak önemsemektir!